Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod »Príslušenstvo » Tlakové nádrže

Tlakové nádrže na demineralizovanú vodu

Tieto nádrže sú špeciálne určené na skladovanie destilovanej a demineralizovanej vody. Kovové prvky neprichádzajú do styku so skladovanou vodou, použité ventily sú buď celo-plastové alebo s použitím mosadzných prvkov. Všetky tlakové nádoby v našej ponuke sú certifikované na použitie na pitnú vodu.

POZOR: Bežné tlakové nádoby sa na skladovanie destilovanej / demineralizovanej vody nedajú použiť. Nakoľko je takáto voda veľmi agresívna, bežné tlakové nádoby určené na pitnú vodu, už po krátkom čase začínajú korodovať.


Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
Plastová tlaková nádrž určená na skladovanie destilovanej a demineralizovanej vody. Kovové prvky neprichádzajú do styku so skladovanou vodou, použité ventily sú buď celo-plastové alebo s použitím mosadzných prvkov. Táto tlakové nádoba je certifikovaná na skladovanie pitnej vody. Celkový objem: 12 litrov / 3,2 Galóna Objem skladovanej vody:  6-8 litrov (v závislosti od tlaku vstupnej vody)
naša cena 59,00 €

Tlaková nádrž 12 litrov
skladom


Plastová tlaková nádrž určená na skladovanie destilovanej a demineralizovanej vody. Kovové prvky neprichádzajú do styku so skladovanou vodou, použité ventily sú buď celo-plastové alebo s použitím mosadzných prvkov. Táto tlakové nádoba je certifikovaná na skladovanie pitnej vody. Celkový objem: 15 litrov / 4 Galóny Objem skladovanej vody:  8-11 litrov (v závislosti od tlaku vstupnej vody) Rozmer:
naša cena 69,00 €

Tlaková nádrž 15 litrov
skladom


Oceľová tlaková nádrž určená na skladovanie destilovanej a demineralizovanej vody. Kovové prvky neprichádzajú do styku so skladovanou vodou, použité ventily sú buď celo-plastové alebo s použitím mosadzných prvkov. Táto tlakové nádoba je certifikovaná na skladovanie pitnej vody. Celkový objem: 42 litrov / 11 Galónov Objem skladovanej vody:  21-28 litrov (v závislosti od tlaku vstupnej vody)
naša cena 199,00 €

Tlaková nádrž 42 litrov
skladom


Oceľová tlaková nádrž určená na skladovanie destilovanej a demineralizovanej vody. Kovové prvky neprichádzajú do styku so skladovanou vodou, použité ventily sú buď celo-plastové alebo s použitím mosadzných prvkov. Táto tlakové nádoba je certifikovaná na skladovanie pitnej vody. Celkový objem: 76 litrov / 20 Galónov Objem skladovanej vody:  38-50 litrov (v závislosti od tlaku vstupnej vody)
naša cena 299,00 €

Tlaková nádrž 76 litrov
skladom