Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


REFERENCIE » Kaviarne
Demineralizátor pre kaviareň

Viking s.r.o - Kaviareň

Inštalovaná Crystal DEMI ROBUST 300 (+domiešavanie)

  • Líniový Duálny Merač vodivosti vody
  • Tlaková nádrž 76 litrov
  • Výkon: do 60 litrov demineralizovanej vody za hodinu
  • Účinnosť demineralizácie 90%

ROBUST je konštruovaná aby splnila špeciálne požiadavky pri použití v kaviarňach, reštauráciách a baroch. Má dostatočný výkon (60 litrov za hodinu), podstatne znížený odpad (len 50%), a nezaberá veľa miesta. Viditeľné tlakomery presne ukážu opotrebenie filtračných vložiek a indikujú ich potrebnú výmenu.
ROBUST je tiež osadený spoľahlivým vysokotlakovým čerpadlom, ktoré zvyšuje efektivitu filtrácie a znižuje odpad. Osadené čerpadlo funguje plne automaticky. Pri produkcii filtrovanej vody sa čerpadlo automaticky zapne, po uzavretí výdajného kohútika sa automaticky vypne. Čerpadlo je chránené proti chodu naprázdno, alebo preťaženiu, osadenými tlakovými spínačmi.

Demineralizátor pre kávovar a výrobník ľadu

Organila fd s.r.o. - Kaviareň

Inštalovaná Demineralizačná osmóza určená pre menšie aplikácie. Vhodné aj pre kontinuálnu prevádzku.

  • Výkon: do 8 litrov demineralizovanej vody za hodinu
  • Účinnosť demineralizácie 93-98%

Zariadenie vyrába nízko-mineralizovanú vodu s obsahom minerálov pod 5% pôvodného obsahu minerálnych látok vstupnej vody. Je napojené na kávovar a výrobník ľadu.

Nevyžaduje pripojenie do elektrickej siete - na demineralizovanie vody stačí bežný vodovodný tlak.